Вітрові електростанції. Настанова з розробки та супроводження проектів у сфері вітроенергетики : стандарт організацій України

2017

СОУ ВЕА. 600.1.1/01:2017
Вітрові електростанції. Настанова з розробки та супроводження проектів у сфері вітроенергетики [Текст] : стандарт організацій України / [А. Є. Конеченков та ін.] ; за заг. ред. І. В. Плачкова, А. Є Конеченкова ; Всеукр. енергет. асамблея; Нормативне та технічне забезпечення енергетичної галузі. — Харків : Фоліо, 2017. — 133 с. : табл.

К5-26310

Цим виданням Всеукраїнська енергетична асамблея продовжує серію стандартів організацій України (СОУ), що визначають технічні та технологічні аспекти роботи підприємств енергетики. СОУ розроблений громадською спілкою «Українська вітроенергетична асоціація» спільно з громадською спілкою «Всеукраїнська енергетична асамблея».
СОУ розроблено на основі законодавчої бази в галузі вітроенергетики України станом на 2016 рік. Особливе місце в цьому виданні займає розділ «Етапи реалізації проектів будівництва об'єктів енергетики, що виробляють електроенергію за допомогою енергії вітру», який можна назвати послідовною схемою реалізації планування та будівництва вітроелектростанцій на основі законодавчих норм, що діють в Україні.

Фонд відділу науково-інформаційного забезпечення інноваційних процесів
Надійшло у вересні 2017

 

Останні надходження

Волошин, Любов Василівна
Шактер, Рафаель
Почепцов, Георгий Георгиевич
Занусси, Кшиштоф
Смирнов, Вадим Николаевич
Ренчка, Інна Євгеніївна
Зиков, Ігор Семенович
Бець, Мар'яна Тіберіївна
Данько, Тетяна Іванівна
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання