Вітрові електростанції. Настанова з розробки та супроводження проектів у сфері вітроенергетики : стандарт організацій України

2017

СОУ ВЕА. 600.1.1/01:2017
Вітрові електростанції. Настанова з розробки та супроводження проектів у сфері вітроенергетики [Текст] : стандарт організацій України / [А. Є. Конеченков та ін.] ; за заг. ред. І. В. Плачкова, А. Є Конеченкова ; Всеукр. енергет. асамблея; Нормативне та технічне забезпечення енергетичної галузі. — Харків : Фоліо, 2017. — 133 с. : табл.

К5-26310

Цим виданням Всеукраїнська енергетична асамблея продовжує серію стандартів організацій України (СОУ), що визначають технічні та технологічні аспекти роботи підприємств енергетики. СОУ розроблений громадською спілкою «Українська вітроенергетична асоціація» спільно з громадською спілкою «Всеукраїнська енергетична асамблея».
СОУ розроблено на основі законодавчої бази в галузі вітроенергетики України станом на 2016 рік. Особливе місце в цьому виданні займає розділ «Етапи реалізації проектів будівництва об'єктів енергетики, що виробляють електроенергію за допомогою енергії вітру», який можна назвати послідовною схемою реалізації планування та будівництва вітроелектростанцій на основі законодавчих норм, що діють в Україні.

Фонд відділу науково-інформаційного забезпечення інноваційних процесів
Надійшло у вересні 2017

 

Останні надходження

Polyakov Maxim
Lukanov Yuriy
Тетлок Філіп
Збанацька Оксана Миколаївна
Кличко Володимир Володимирович
Шлегель Карл
Стеблюк Всеволод Володимирович
Лещенко Роман Миколайович
Єрмоленко Володимир
Міночкіна Ольга Миколаївна
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання