Хахула Любомир Ігорович

''Різуни'' чи побратими? Сучасні польські дискурси про Україну

2016

Хахула Л. І. ''Різуни'' чи побратими? Сучасні польські дискурси про Україну [Текст] / Любомир Хахула; Нац. акад. наук України, Ін-т українознав. ім. І. Крип'якевича. - Львів: Ін-т українознавства, 2016. - 303 с., [4] арк. іл.

К2-192654

Після двох Майданів Україні як ніколи потрібні надійні друзі й союзники-передусім поляки, які добре знають ціну свободи і є вразливими на спокуси великодержавності. Спільну мову зі своїми західними сусідами українці знайдуть лише в атмосфері взаєморозуміння. Для цього необхідно переосмисли¬ти болісні сторінки новітньої історії Східної Європи - українсько-польську війну 1918-1919 років, українсько-польсько-російську війну 1920 року, криваве протистояння на Холмщині, Волині та Галичині 1938-1947 років. Однак сучасні науковці та політики нерідко маніпулюють історичними фактами, призводячи до створення викривлених історичних образів.

Пропонована праця львівського історика виявляє механізми побутування негативних стереотипів про Україну та українців у Польщі (1991-2016) і є внеском у зміцнення українсько-польського взаєморозуміння.

Для науковців, викладачів, студентів, усіх зацікавлених польсько-українськими відносинами.

Фонд основного книгосховища
Надійшло у жовтні 2017

 

Останні надходження

Мелехов Андрей
Братичак Михайло Миколайович
Індутний Володимир Васильович
Эрл Томас
Моргун, Алла Серафимівна
Вікінг Мік
Соколюк Людмила Данилівна
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання