Хахула Любомир Ігорович

''Різуни'' чи побратими? Сучасні польські дискурси про Україну

2016

Хахула Л. І. ''Різуни'' чи побратими? Сучасні польські дискурси про Україну [Текст] / Любомир Хахула; Нац. акад. наук України, Ін-т українознав. ім. І. Крип'якевича. - Львів: Ін-т українознавства, 2016. - 303 с., [4] арк. іл.

К2-192654

Після двох Майданів Україні як ніколи потрібні надійні друзі й союзники-передусім поляки, які добре знають ціну свободи і є вразливими на спокуси великодержавності. Спільну мову зі своїми західними сусідами українці знайдуть лише в атмосфері взаєморозуміння. Для цього необхідно переосмисли¬ти болісні сторінки новітньої історії Східної Європи - українсько-польську війну 1918-1919 років, українсько-польсько-російську війну 1920 року, криваве протистояння на Холмщині, Волині та Галичині 1938-1947 років. Однак сучасні науковці та політики нерідко маніпулюють історичними фактами, призводячи до створення викривлених історичних образів.

Пропонована праця львівського історика виявляє механізми побутування негативних стереотипів про Україну та українців у Польщі (1991-2016) і є внеском у зміцнення українсько-польського взаєморозуміння.

Для науковців, викладачів, студентів, усіх зацікавлених польсько-українськими відносинами.

Фонд основного книгосховища
Надійшло у жовтні 2017

 

Останні надходження

Філатова Оксана Степанівна
Муратова Світлана Олександрівна
Косовський Леонід Миколайович
Латковська Тамара Анатоліївна
Івашкевич Едуард Зенонович
Тамни Джон
Дереш Любко
Дубініна Оксана Миколаївна
Гридін Сергій
Ґонік Ларрі
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання