Основи. Графічний дизайн 01 : Підхід і мова

Емброуз, Ґевін

Основи. Графічний дизайн 01 : Підхід і мова

2019

Емброуз, Ґевін.

Основи. Графічний дизайн 01 : Підхід і мова [Текст] / Ґевін Емброуз, Найджел Оно-Біллсон ; пер. із англ. : Любов Базь, Ростислав Дзюба, Тетяна Кривов'яз. – Київ : ArtHuss, 2019. – 191 с. : іл. – (Креативна кар'єра). – Бібліогр. : с. 188–189. – Покажч. : с. 190–191. – ISBN 978-966-97860-9-8 (у паліт.) : 405.00 грн.

К5-29376

Коли ми наважуємося нарешті втілити свою мрію в життя, завжди постає питання «З чого почати?». Навіть люди найвільніших і найнатхненніших професій на старті дуже потребують підтримки й допомоги досвідчених колег і наставників. Ґевін Емброуз і Найджел Оно-Біллсон запропонували для початківців у царині графічного дизайну помічний, дружній і яскравий путівник у професію.

Перша книга з цієї серії допоможе ознайомитися з фаховим словником та інструментарієм, надасть практичні підказки щодо роботи з ідеями та реалізації задуму, навчить працювати з брифом і оформлювати результат своєї творчості відповідно до стандартів. А стислий історичний екскурс і чудові зразки робіт сучасних дизайнерів дають можливість зрозуміти загальний контекст розвитку галузі.

Фонд основного книгосховища
Надійшло у грудні 2019

 

Останні надходження

Кумар, Дипак
Івасюк, Оксана Михайлівна
Аржевітін, Станіслав Михайлович
Саттон, Роберт
Вовк Ірина Олегівна
Шейко Василь Миколайович
Харріс, Роберт
Водотика Тетяна Сергіївна
Корзун Олена Вікторівна
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання