Основи. Графічний дизайн 01 : Підхід і мова

Емброуз, Ґевін

Основи. Графічний дизайн 01 : Підхід і мова

2019

Емброуз, Ґевін.
Основи. Графічний дизайн 01 : Підхід і мова [Текст] / Ґевін Емброуз, Найджел Оно-Біллсон ; пер. із англ. : Любов Базь, Ростислав Дзюба, Тетяна Кривов'яз. - Київ : ArtHuss, 2019. - 191 с. : іл. - (Креативна кар'єра). - Бібліогр. : с. 188-189. - Покажч. : с. 190-191. - ISBN 978-966-97860-9-8 (у паліт.) : 405.00 грн.

К5-29376

Коли ми наважуємося нарешті втілити свою мрію в життя, завжди постає питання «З чого почати?». Навіть люди найвільніших і найнатхненніших професій на старті дуже потребують підтримки й допомоги досвідчених колег і наставників. Ґевін Емброуз і Найджел Оно-Біллсон запропонували для початківців у царині графічного дизайну помічний, дружній і яскравий путівник у професію.
Перша книга з цієї серії допоможе ознайомитися з фаховим словником та інструментарієм, надасть практичні підказки щодо роботи з ідеями та реалізації задуму, навчить працювати з брифом і оформлювати результат своєї творчості відповідно до стандартів. А стислий історичний екскурс і чудові зразки робіт сучасних дизайнерів дають можливість зрозуміти загальний контекст розвитку галузі.

Фонд основного книгосховища
Надійшло у грудні 2019

 

Останні надходження

Соф’їн Михайло Ігорович
Сукаленко Тетяна Миколаївна
Філіппов Станіслав Олександрович
Галунько Віра Миколаївна
Худоба Олександра
Мэнсон Марк
Рикс Томас
Аль-Халили Джим
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання