Основи застосування адміністративної відповідальності до іноземців та осіб без громадянства в Україні

Галунько Віра Миколаївна

Основи застосування адміністративної відповідальності до іноземців та осіб без громадянства в Україні

2019

Галунько В. М. Основи застосування адміністративної відповідальності до іноземців та осіб без громадянства в Україні: монографія / в. М. Галунько. — Херсон: Видавничий дім «Гельветика», 2019. - 138 с.

К2-204624

У монографії на основі комплексного аналізу адміністративно-правової відповідальності іноземців та осіб без громадянства в Україні, виявленні теоретичні і практичні проблеми, пов’язані із правовою реалізацією суб’єктами публічного адміністрування своїх повноважень у зазначеній сфері, розроблено науково–обґрунтовані рекомендації щодо підвищення ефективності функціонування системи суб’єктів держави у сфері суспільних відносин, пов’язаних з порушеннями іноземцями та особами без громадянства адміністративного законодавства України, притягнення їх до адміністративної відповідальності та організація профілактичної роботи з ними.

Монографія призначається для широкого кола читачів: вчених у галузі адміністративного права, аспірантів, студентів вищих навчальних закладів, посадових осіб публічної адміністрації, а також для всіх хто цікавиться даною проблематикою.

Фонд основного книгосховища
Надійшло у лютому 2020

 

Останні надходження

Айзексон Волтер
Подерв'янський Лесь
Матіос Марія Василівна
Шамрай Сергій Миколайович
Кеннеди Дэн
Кеннеди Дэн
Бєлікова Галина
Фалкс Марк Сидоній
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання