Дерматологія. Венерологія

Дерматологія. Венерологія

2020

Дерматологія. Венерологія [Текст] = Dermatology. Venerology: атлас / Т. В. Святенко [та ін.]; за ред.: Т. В. Святенко, І. В. Свистунова. - Вінниця: Нова книга, 2020. - 418, [5] с.: іл. - Назва паліт., тит. арк.: англ.

К5-30828

Атлас містить загальні відомості про будову і а розвиток шкіри, основи діагностики в дерматовенерології, а також ілюстрований унікальними кольоровими кольоровими фотографіями, що відображають різноманітні дерматологічні, венерологічні га інфекційні захворювання. Також, у виданні представлені дерматологічні прояви багатьох соматичних хвороб та станів, у тому числі рідкісних випадків. Наведені в атласі випадки підтверджені лабораторними (утому числі патоморфологічними) дослідженнями, клінічними спостереженнями й обговорені в ході проведених клінічних розборів, консиліумів й на обходах у різних лікувальних установах, що надає цінності при проведенні диференційного діагнозу та подальшої тактики лікування хворих. Весь інформаційний матеріал в атласі поданий українською і а англійською мовами.

Атлас призначений для студентів старших курсів ВНЗ, лікарів-інтернів, аспірантів, клінічних ординаторів, лікарів різних спеціальностей, у практиці яких зустрічаються дерматологічні прояви хвороб.

Фонд основного книгосховища
Надійшло у лютому 2021

 

Останні надходження

Диденко, Екатерина
Чалдині, Роберт Бено
Гокінґ, Стівен
Гілл, Наполеон
Риггз, Ренсом
Ратнер, Александр Григорьевич
Бондаренко, Александр Федорович
Карпенко, Євгенія Анатоліївна
Дуцяк, Ігор Зенонович
Коршиков Іван Іванович
Тупахіна Ольга Володимирівна
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання