Володимир Миколайович Перетц як вчений-українознавець, дослідник рукописної та книжкової спадщини у світлі епістолярних джерел

Шаповал Андрій Іванович

Володимир Миколайович Перетц як вчений-українознавець, дослідник рукописної та книжкової спадщини у світлі епістолярних джерел

2020

Шаповал А. І. Володимир Миколайович Перетц як вчений-українознавець, дослідник рукописної та книжкової спадщини у світлі епістолярних джерел [Текст] / Андрій Шаповал; Нац. акад. наук України, Нац. б-ка України ім. В. І. Вернадського. - Київ: НБУ ім. В. І. Вернадського, 2020. - 588, [4] с.: іл.

К4-29793

У монографії на основі аналізу широкого комплексу архівних документів, передусім, епістолярної спадщини українських учених, а також бібліографічних джерел, відображена діяльність видатного філолога, історика давньої української літератури і театру, етнографа, джерелознавця, палеографа і бібліографа Володимира Миколайовича Перетца (1870-1935) з розвитку українознавства, дослідження української книжкової та рукописної спадщини та організації українського наукового життя.

Видання розраховане на науковців, викладачів, студентів, усіх, хто цікавиться історією науки України і долею яскравих особистостей.

Фонд основного книгосховища
Надійшло у лютому 2021

 

Останні надходження

Диденко, Екатерина
Чалдині, Роберт Бено
Гокінґ, Стівен
Гілл, Наполеон
Риггз, Ренсом
Ратнер, Александр Григорьевич
Бондаренко, Александр Федорович
Карпенко, Євгенія Анатоліївна
Дуцяк, Ігор Зенонович
Коршиков Іван Іванович
Тупахіна Ольга Володимирівна
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання