На вістрі

Гороженко Ганна

На вістрі

2020

Гороженко Г. На вістрі [Текст]: [роман] / Ганна Гороженко. - Харків: Фоліо, 2020. - 281, [1] с.: іл. - (Український детектив).

Б2-44996

Початок ХХІ сторіччя. Шпигуни, російська агентура, суміш реальних подій, історичних фактів та авторського домислу - це все про роман «На вістрі».

Головна героїня - спецкореспондентка українського каналу у Великій Британії Саша Іщук - біжить по лезу ножа. Вона вплутується в шпигунську гру, яка насправді виявляється не тільки спецоперацією: історія сягає глибини віків. Щоб розплутати таємницю і віднайти міфічний кельтський аретфакт, таємничий спис Га Волга, Саша перетне кілька країн: Велику Британію, Лівію, Єгипет, Ізраїль, Францію.

Сплетіння історичних фактів і власне розслідування підтвердять, що історія українських земель щільно вплетена у вузол європейської цивілізації. Деякі з фактів справді дуже здивують читача.

Роман певною мірою є автобіографічним - авторка, журналістка-міжнародниця, була спецкором одного з українських телеканалів у Великій Британії і працювала в місцях, які описані у книзі.

Фонд основного книгосховища
Надійшло у травні 2021

 

Останні надходження

Гринева Анастасия Юрьевна
Александер Крістофер
Омельяненко Виктор Иванович
Игнатенко Леонид Александрович
Кассані Мія
Лукинюк Тетяна
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання