Коронавірус: без паніки!

Коронавірус: без паніки!

2020

Коронавірус: без паніки! [Текст]: дайджест / ОКЗ ''Харків. обл. б-ка для дітей''; [матеріал підгот.: Лупіцька В. М.]. - Харків: ХОБД, 2020. - 22 с.: іл.

В1-28341

Небачені виклики, спричинені пандемією COVID-19, призвели до запровадження карантину у багатьох країнах світу та Україні.

Незважаючи на складні умови, бібліотеки організували віддаленну роботу з користувачами, надають їм дистанційні послуги через Інтернет, здійснюють роботу з фондами книгозбірень.

Уже зараз Уряд запровадив послаблення карантинних обмежень. Відповідно до законодавства та стану епідеміологічної ситуації заклади культури будуть поетапно відновлювати свою діяльність. На відкриття бібліотек очікує громада, користувачі, бібліотекарі, які розуміють свою відповідальність та роль у подоланні наслідків пандемії.

ВГО Українська бібліотечна асоціація вивчає світовий досвід і рекомендації провідних бібліотек та професійних асоціацій інших країн. Надає можливість ознайомитися з досвідом бібліотек Німеччини, Чехії, Польщі, що вже працюють в умовах послаблення карантину.

Фонд Кабінета бібліотекознавства ім. Л.Б. Хавкіної
Надійшло у травні 2021

 

Останні надходження

Самойленко, Григорій Васильович
Левин, Питер
Людвіґ, Петр
Drozd, O. Yu.
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання